Intenzivní i regenerační víkend

KDY: pátek 22. 11. – neděle 24. 11. 2019
KDE: Penzión Starý Svět

Prázdninový víkendový seminář se vydařil hlavně díky úžasnému společenství účastníků. A protože se ihned ozývaly hlasy o zopakování, zkusila jsem poptat termín – A STAL SE ZÁZRAK 🙂 Jeden víkend v listopadu je volný, jinak je KAŽDÝ víkend až do konce roku 2020 (slovy dvacet) obsazený, tak je to tam fajn.

Seminář je určený pro ty, kteří si potřebují odpočinout, ale zároveň si prostě konečně chtějí pořádně zacvičit. Odpočinkem míníme jak pořádně se vyspat, tak se zároveň aspoň trochu „probudit“ – víkend je cvičivý a zároveň lehce meditační. K dispozici je sauna, vířivka i venkovní bazén, kdo by chtěl po sauně rovnou do studené vody.

bazen

Krásné místo jen kousek od Prahy s vkusně renovovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, výbornou kuchyní, krásným sálem na jógu, který ústí rovnou do vlastního bazénu, to vše hned vedle lesa. Polopenze (bohaté opulentní snídaně pro vegetariány i masojedce včetně domácího chleba a koláčů + vegetariánské večeře), obědy á la carte dle vlastního výběru (pro polopenzi jsem se rozhodla proto, že při předešlém pobytu jsme sice měli plnou penzi, ale menu bylo tak lákavé, že si většina lidí kromě plné penze stejně ještě přiobjednávala hlavní jídlo, i když jsme byli přecpaní, jen aby to mohli ochutnat 🙂 Večeře je společná, vegetariánská. Program je poměrně cvičivý, ale v odpočinkovém denním režimu, tak aby účastníci odjížděli nejen procvičeni, ale také vyspalí.

PROGRAM:

pátek 
16:00 příjezd
18:00-19:00 (praxe jako meditace v pohybu)
19:00 večeře

sobota
8:00 snídaně

10:30 – 12:30 cvičení (dlooouhá vedená praxe)
12:30 oběd – volno
17:00-18:30 cvičení (praxe jako meditace v pohybu)
19:00 večeře

neděle
8:00 snídaně

10:30 – 12:30 cvičení (dlooouhá vedená praxe)
12:30 oběd – odjezd

uvnitř

CENA: 3 300 Kč (za ubytování, vydatnou polopenzi, veškeré lektorné a pronájem sálu)

Kapacita míst je omezena, ale pokud byste s sebou chtěli vzít necvičící doprovod, napište si o cenu s poznámkou, čeho by se účastnili/neúčastnili, jakou by volili stravu apod. a já zjistím cenu po slevě.

Přihlášky a info: lauracrowenow@gmail.com