Vykuklení

Kde: ZOOM
KDY: úterky 23. 3. – 6. 4. od 18:30 do 20:00

Online seminář na téma proměny s Laurou Crowe, Ridinou Ahmedovou, Klárou Vukmanov Šimokov a Julií Lipskou. Protože tím právě teď všichni procházíme. A protože Velikonoce…

23/3 Laura + Ridina Ahmedová
Probuzená touha k vykuklení nás strčí z útesu. Odvaha nejdřív spadnout, a pak letět. I náročná cesta skýtá nové podpory a povzbudivá překvapení. Bude i trocha živé hudby.

30/3 Laura + Klára Vukmanov Šimokov
Co když se ve mně rodí něco tak křehkého, že není třeba žádné síly, že žádná síla (energie) nepomáhá. A signály, které mě vedou životem, jsou tak přímé, že se jim dá těžko uvěřit. Co když mi láska promění úplně vše a svět to přežije. Jak si žije láska ve světě, kde energie bouří lidmi. Bude i modlitba a trocha poesie.

6/4 Laura + Julie Lipská
Proměna z pohledu psychologa. Nevyhnutelnost změny v životě člověka a jak s ní naložit. Od „kosmetických úprav“ po krizi identity. Bude i vedená meditace a Juliina populární Powerpointová prezentace 🙂

TECHNICKÉ INFO: Seminář se uskuteční přes platformu ZOOM – je potřeba mít program ZOOM stažený v počítači. Před každým setkáním vám na email či telefon přijde ID a heslo setkání. Setkání bude nahráváno (pokud si nepřejete být vidět, stačí vypnout kameru) a následně bude k dispozici po dobu jednoho týdne pro ty, kdo se nebudou moci zúčastnit.

ORGANIZAČNÍ INFO: Pokud jen trochu můžete, doporučujeme účast naživo přímo – je to sice virtuální setkání, ale i tak osvěžující a člověk má přece jen pocit komunity a společně prožité zkušenosti, což je při sledování záznamu značně oslabené.

CENA: 900 Kč

INFORMACE A PŘIHLÁŠKY: lauracrowenow(zavináč)gmail.com